Nestra Concern

001

Закінчені ремонтні роботи в Державній податковій службі (ДПС) у м. Києві

Закінчені ремонтні роботи з капітального благоустрою території та підсилення предаварійних несучих конструкцій адміністративного будинку центрального апарату Державної податкової служби (ДПС) у м. Києві

Майже 1,5 роки тривали роботи над цим проектом. Адже загалом територія, яка потребувала ремонту була майже 9000 м2.

Замість старого асфальтового покриття, повністю зроблено нове – плиточне, були встановлені нові ворота, вікна, двері, облицювання стін гранітними плитами і облицювання підпірної стіни, що одразу змінило зовнішний вигляд вулиці.

Через те, що будівля доволі стара, комунікації теж потребували ремонту, тож крім прочищення та встановлення нових дощових стоків, також були замінені старі каналізаційні труби.

Паралельно з прибудинковою територією тривали роботи по ремонту та відновленню підвальних приміщень ДПС. Багато років ці приміщення використовувались для архівів та як склад. Через старість, зсув ґрунту та підземні води підвали були, майже, у аварійному стані. Тому робітникаи компанії був зроблений повний демонтаж, прокладені нові комунікації та нова електрика близько 3500 м2. Також зусиллями компанії були зроблені металеві укріплення стелі, щоб приміщення було безпечним для подальшого користування.