Nestra Concern

001

Закінчені ремонтні роботи у «Центрі інноваційних медичних технологій НАН України”

Був зроблений капітальний ремонт хірургічного корпусу, що розташований в складі комплексу Центру інноваційних медичних технологій НАН України. Було перекрито дах, був зроблений ремонт на 3-х поверхах. При ремонті були враховані вимоги щодо влаштування енергозберігаючих мансардних вікон, встановлення дверей, влаштування пандуса, влаштування ліфта-підіймача, заміна внутрішніх інженерних мереж на нові (водопостачання, каналізації, електропостачання), встановлення лічильників на водопостачання, освітлення, відновлення системи вентиляції, забезпечення протипожежної безпеки (встановлення автоматичної протипожежної сигналізації), оновлення інтер’єрів з внутрішнім оздобленням, що відповідатиме сучасним вимогам будівництва медичних закладів та житлових умов. Загальна площа приміщень залишилась незмінною. Проект відноситься до реконструкції за рахунок зміни фукціонального призначення вищевказаних поверхів та за рахунок влаштування пандусу та ліфта-підйомника, що потребують земляних та будівельних робіт.

Також компанія виконала ремонт у патологоанатомічному відділенні згідно процедури МОЗ. Адже це надскладний об’єкт у будівлі, який потребує спеціального ремонту та оснащення. Металеві стіни, холодильники, витяжки і надпотужна система кондиціонування. Була змінена основа під фундамент, монтаж пасажирського ліфта, мармурове облаштування, обшивка стін панелями із нержавіючої сталі (чисте приміщення), закупівля обладнення та виготовлення меблів. Зроблені приміщення для одягання та траурна\ритуальна зала.

Приміщення нової функції (гуртожиток та патолого-анатомічне відділення) розміщені максимально автономно з забезпеченням мінімальних перетинів шляхів з існуючими шляхами персоналу, відвідувачів та хворих хірургічного відділення. Патолого-анатомічне відділення розташоване таким чином, що з вікон палат та громадських приміщень (коридори, с/в і т.д.) не проглядаються ритуальні процесси ПАВ, що передбачено у чинних нормативних документах.Таке патолого-анатомічне відділення перше в Україні.

 Загальна площа приміщення становила майже 5000 м2.