Nestra Concern

001

Монтаж вентильованих, мокрих фасадів

Так званий “мокрий фасад” – це однорідна маса, слабо підвладна фізичним ушкодженням, яка складається з шарів утеплювача (як правило, пінопласт, пінополістирол, пресована мінеральна вата), армуючої дрібнопористої сітки з клейовим складом і фінішної обробки.

Переваги мокрого фасаду:

– підвищена пожежна безпека будівлі: штукатурні та клейові склади не горять і захищають утеплювач, розташований під ними;

– незначну вагу (можливе застосування для будівель зі слабкими несучими здібностями);

– проста технологія монтажу.

“Вентильований фасад” – більш складна технологія, кріплення виконуються механічним способом. Як утеплювач найчастіше використовують плити мінеральної вати (висока паропроникність), які зверху накриваються спеціальною плівкою (вітробар’єром), пропускає повітря в одному напрямку. Так забезпечується вітрова захист. Декоративне оздоблення кріпиться на вертикальні і горизонтальні алюмінієві профілі, що відрізняються довговічною службою.

Таким чином між утеплювачем і панелями будинку залишається повітряний зазор, який дозволяє забезпечити провітрювання, завдяки якому уникає поява вологи і конденсату.

Переваги вентильованих фасадів:

– довговічність (тривалий термін експлуатації);

– легка можливість заміни пошкоджених оздоблювальних елементів;

– висока швидкість монтажу;

– можливість виконання робіт при будь-якому температурному режимі.

Вибираючи типи монтажу фасадів, слід враховувати безліч чинників. Наші фахівці підберуть ідеальний варіант для вашого будинку і проведуть монтаж якісно, ​​професійно і в обумовлені терміни.