Nestra Concern

З нами рух в майбутнє

Нестерук Д. О.

Засновник і керівник концерну

Скролл вниз

Українська будiвельна компанія «БК КБР», засновник концерну “NESTRA”, заснована в 2016 року. Ми – з особливою турботую про клiента – якiсно, iндивiдуально, сучасно та комплексно будуємо та реконструюємо найскладнiшi та маштабні проекти в Украiнi, як у державному, так i у приватному сегментi нерухомостi!  

Ми надiйний забудовник, який завжди дотримується строкiв і здійснює ремонтно-будiвельні роботи будь-якої складності відповідно за всiма мiжнародними високими нормами будiвництва! 

Ми пропонуємо клієнтам високу якість робіт і комплексний підхід до вирішення задачі, ми їх чуємо і завжди підкреслюємо індивідуальність проекту! 

Нашi об’єкти – яскравi, практичні, естетичні, такі единi, енергоефективні, де продумана кожна деталь. Вони виділяються своєю неповторністю та незабутністю!

Нам є чим пишатися. За 7 років нами вiдновлено та реконструйовано на ринку України понад 150 об’єктів. Це – успішні ремонтні роботи в медичних закладах, серед яких Центр інноваційних медичних технологій НАН України, Гінекологічне відділення поліклініки №2, Наркологічне відділення №2. Значущими об’єктами також є Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП), Київський зоопарк, Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Києві тощо.

Наші послуги:

– Капітальні ремонти, реконструкції;

– Монтаж металоконструкцій; 

– Всі види монолітних робіт;

– Монтаж інженерних робіт;

– Покрівельні роботи;

– Світлопрозорі фасади;

– Внутрішні оздоблювальні роботи;

– Благоустрій;

– Проектна документація тощо. 

 • 6
  років
  досвіду
 • 10
  років
  гарантії
 • 150+
  об'єктів
  реалізовано

ПОДЯКИ

001

СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ